EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  :: 

Novinky a články

53 tis. Kč bez DPH ročně se podařilo uspořit obci Nelahozeves na ceně elektřiny

2. 8. 2014 53 tis. Kč bez DPH ročně se podařilo uspořit obci Nelahozeves na ceně elektřiny přechodem na nového dodavatele elektrické energie. Podobně se podařilo uspořit na společném odběru plynu od alternativního dodavatele. Přitom jiný dodavatel splňuje kvalitativně stejné parametry dodávky včetně spolehlivosti, jako současný dodavetel energetikých médií.

V PÁTEK 23. 5. BUDE KANCELÁŘ EW UZAVŘENA - MALUJEME!!!

22. 5. 2014 V případě potřeby volejte náhradní telefonní číslo 773 774 699.

5 mil. Kč pro ZŠ Hudlice v téměř nízkoenergetickém standardu z OPŽP

4. 4. 2014 OÚ Hudlice se díky EkoWATTu podařilo získat pro ZŠ Hudlice podporu z OPŽP ve výši téměř 5 mil. Kč. Osvícený OÚ přistoupil na rekonstrukci do téměř nízkoenergetického, kterého se kromě kvalitního zateplení a instalaci kvaltiních oken podařilo dosáhnout díky centrálnímu větracímu systému s rekuperací tepla.

Nová zelená úsporám 2014

24. 3. 2014 Ateliér energeticky úsporných budov EkoWATT: Služby "Od kolébky do provozu" = Komplexní služby pro výstavbu či rekonstrukci domů v energeticky aktivním, nulovém, pasivním či alespoň nízkoenergetickém standardu:
2 h konzultací ZDARMA + zaměření stávajícího stavu, architektonický návrh, optimalizaci investičních a provozních nákladů, projektová dokumentace, realizace, tendry, technický a stavební dozor, měření a verifikace výsledku.

Pozvánka na panelovou diskuzi Energetická (r)evoluce – německá inspirace pro ČR

17. 3. 2014 Akce se koná v úterý 18. března od 19hodin v pražském HUBu. Diskutovat bude Rebecca Harms, spolupředsedkyně skupiny Zelených/ESA v Evropském parlamentu spolu s energetickým konzultantem Vratislavem Ludvíkem, výkonným ředitelem Aliance pro energetickou soběstačnost Martinem Sedlákem, koordinátorkou kampaně Greenpeace Klárou Sutlovičovou a vedoucím energetické sekce zelených Milanem Šimoníkem.

Výzva OPŽP na zateplení veřejných budov

1. 3. 2014 Do konce dubna je možné podat žádost v mimořádné výzvě v prioritní oblasti 3.1. na zateplení veřejných budov. Uznatelné výdaje jsou výdaje na zateplení obvodového pláště (včetně střechy), výměnu oken a dveří, případně na výměnu zdroje či instalaci rekupúerace (nuceného větrání). EkoWATT zpracovává energetické audity a žádosti o finanční podporu do všech částí programu. Od roku 1990 EkoWATT pro své klienty získal prostředky v celkové výši 144 mil. Kč.

EKIS = Energetická poradna ZDARMA, EkoWATT Praha, České Budějovice a nově i v Plzni

27. 2. 2014 EkoWATT je opět EKISem Ministerstva průmyslu a obchodu: ZDARMA můžete konzultovat na témata energetických úspor, rekonstrukcí, výstavby, certifikace budov, optimalizace nákladů apod. V našich poradnách v Praze a v Čekých Budějovicích jsme za rok 2013 poskytli 833 bezplatných konzultací. S tímto počtem patříme k nejvýkonějším EKISům Ministerstva průmyslu a obchodu. Nově má EkoWATT poradnu i v Plzni.

Pozvánka na veletrh Ampér 2014

20. 2. 2014 Největší odborná událost v oblasti elektrotechniky, elektroniky, automatizace, ICT, osvětlení a zabezpečení proběhne v termínu 18. – 21. 3. 2014 na brněnském výstavišti.

Akademie EkoWATT

12. 2. 2014 Od 1. 1. 2014 pokračujeme v činnosti nepravidelné akademie EkoWATT, která má za úkol informovat o nejnovějších trendech v oblastech ekologicky šetrné výstavby a sustainable business development.

EkoWATT zahájil další fázi certifikace BREEAM in Use prestižního byznys centra v Moskvě

10. 2. 2014 EkoWATT zpracovává v letošním roce třetí část certifikace Part 3 BREEAM In Use pro prestižní byznys centrum Romanov Dvor v Moskvě. Stali jsme se tak jedinou tuzemskou firmou, která realizuje certifikaci BREEAM In Use International ve všech třech částech Part 1, 2, 3.

 

« | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 17 | »

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect