EkoWATT - energetické poradenství, úspory energie, obnovitelné zdroje energieCentrum pro obnovitelné zdroje a úspory energie
českyenglishdeutschrusky
 ::  Novinky a články  :: 

Novinky a články

Praha pod pokličkou

6. 10. 2014 Zveme vás na odborný seminář zaměřený na ochranu ovzduší a klimatu a související praktické kroky v oblasti dopravy, spotřeby energie v budovách, veřejné osvětlení a urbanismus. Seminář se koná 16. 10. a je určen především úředníkům veřejné a státní správy.

Veletrh FOR ENERGO 2014 představuje vystavovatele

23. 9. 2014 Pro letošní rok připravili organizátoři veletrhu FOR ENERGO 2014 zcela nový koncept orientovaný na vytvoření mezinárodního veletrhu energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizace doplněný o vrcholnou událost energetického průmyslu tohoto roku – ENERGO SUMMIT.

Poradenský stánek EkoWATTu na veletrhu FOR THERM /FOR ARCH

15. 8. 2014 Přijďte se poradit na veletrh do Letňan ve dnech 16. 9. - 20. 9. do našeho poradenského stánku EKIS.
Poradíme vám s rekonstrukcí vašeho domu, jak postupovat, chcete-li získat dotaci z programu Nová zelená úsporám, co budete potřebovat pro zpracování Odborného energetického posudku pro tento program a to jak při rekonstrukci domu, tak v případě výstavby nového pasivního rodinného domu.

FOR ENERGO a ENERGO SUMMIT

7. 8. 2014 Zveme vás na 3. mezinárodní veletrh energetiky, elektrotechniky, elektroniky a automatizace, který se koná 18. – 20. listopadu 2014 v PVA EXPO PRAHA - Letňany a ENERGO SUMMIT s mezinárodní účastí řečníků.

53 tis. Kč bez DPH ročně se podařilo uspořit obci Nelahozeves na ceně elektřiny

2. 8. 2014 53 tis. Kč bez DPH ročně se podařilo uspořit obci Nelahozeves na ceně elektřiny přechodem na nového dodavatele elektrické energie. Podobně se podařilo uspořit na společném odběru plynu od alternativního dodavatele. Přitom jiný dodavatel splňuje kvalitativně stejné parametry dodávky včetně spolehlivosti, jako současný dodavetel energetikých médií.

V PÁTEK 23. 5. BUDE KANCELÁŘ EW UZAVŘENA - MALUJEME!!!

22. 5. 2014 V případě potřeby volejte náhradní telefonní číslo 773 774 699.

5 mil. Kč pro ZŠ Hudlice v téměř nízkoenergetickém standardu z OPŽP

4. 4. 2014 OÚ Hudlice se díky EkoWATTu podařilo získat pro ZŠ Hudlice podporu z OPŽP ve výši téměř 5 mil. Kč. Osvícený OÚ přistoupil na rekonstrukci do téměř nízkoenergetického, kterého se kromě kvalitního zateplení a instalaci kvaltiních oken podařilo dosáhnout díky centrálnímu větracímu systému s rekuperací tepla.

Nová zelená úsporám 2014

24. 3. 2014 Ateliér energeticky úsporných budov EkoWATT: Služby "Od kolébky do provozu" = Komplexní služby pro výstavbu či rekonstrukci domů v energeticky aktivním, nulovém, pasivním či alespoň nízkoenergetickém standardu:
2 h konzultací ZDARMA + zaměření stávajícího stavu, architektonický návrh, optimalizaci investičních a provozních nákladů, projektová dokumentace, realizace, tendry, technický a stavební dozor, měření a verifikace výsledku.

Pozvánka na panelovou diskuzi Energetická (r)evoluce – německá inspirace pro ČR

17. 3. 2014 Akce se koná v úterý 18. března od 19hodin v pražském HUBu. Diskutovat bude Rebecca Harms, spolupředsedkyně skupiny Zelených/ESA v Evropském parlamentu spolu s energetickým konzultantem Vratislavem Ludvíkem, výkonným ředitelem Aliance pro energetickou soběstačnost Martinem Sedlákem, koordinátorkou kampaně Greenpeace Klárou Sutlovičovou a vedoucím energetické sekce zelených Milanem Šimoníkem.

Výzva OPŽP na zateplení veřejných budov

1. 3. 2014 Do konce dubna je možné podat žádost v mimořádné výzvě v prioritní oblasti 3.1. na zateplení veřejných budov. Uznatelné výdaje jsou výdaje na zateplení obvodového pláště (včetně střechy), výměnu oken a dveří, případně na výměnu zdroje či instalaci rekupúerace (nuceného větrání). EkoWATT zpracovává energetické audity a žádosti o finanční podporu do všech částí programu. Od roku 1990 EkoWATT pro své klienty získal prostředky v celkové výši 144 mil. Kč.

 

« | 1 | .. | 3 | 4 | 5 | 6 | 7 | .. | 18 | »

 

© 2011 EkoWATT přední česká poradenská společnost v oblasti energetiky, ekonomiky a životního prostředí

Webhosting, webdesign & publikační systém TOOLKIT - Econnect