Na tomto webu jsou soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

EkoWATT se stal distributorem programu pro navrhování fotovoltaických systémů PV*SOL pro ČR

Program PV*SOL doporučuje SFŽP jako nejvhodnější nástroj pro energetické výpočty při zpracování Odborného posudku pro oblast podpory Solární fotovoltaické systémy C 3.4 – C 3.6.
Program PV*SOL odpovídá požadavkům na výpočetní software dle Metodického pokynu k upřesnění výpočetních postupů a okrajových podmínek pro podprogram NZÚ a umožňuje zároveň optimalizaci návrhu FVE.

PV*SOL je uživatelsky přátelský systém pro navrhování, optimalizaci, dynamické simulace a výpočet energetických zisků fotovoltaických systémů.
Program je k dispozici ve dvou verzích – verze PV*SOL 2016, která je určená pro of-grid instalace. Verze PV*SOL Premium 2016 pak umožňuje kompletní návrh všech typů systémů, 3D vizualizace, výpočet stínění, návrhy rozsáhlých systémů. Dále program umožňuje modelování a dynamické simulace pro výzkumné účely a vývoj. Program využívá klimatická data z 8 000 meteorologických stanic po celém světě, k dispozici je rozsáhlá databáze komponent pro fotovoltaické elektrárny od více než 200 výrobců (fotovoltaické panely, měniče).

Připravíme vám na míru dle vašich požadavků školení v práci s programem PV*SOL či základní zaškolení.