Na tomto webu jsou soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Mezinárodní konference Šetrné budovy 2017 – Vize a trendy ve stavebnictví 2030-2050

Dovolujeme si Vás srdečně pozvat na 6. ročník konference Šetrné budovy – letos s podtitulem Vize a trendy ve stavebnictví 2030-2050, která se uskuteční 14. listopadu v budově Clarion Congress Hotelu a bude zakončena galavečerem.
• Jak bude vypadat architektura budoucnosti?
• Proč je důležité vytvářet energeticky šetrné a udržitelné budovy?
• Jak nás ovlivňuje vnitřní prostředí budov?
• Je nedostatek vody opravdu naléhavým problémem?
Odpovědi na tyto i další otázky Vám zodpoví zahraniční i čeští mluvčí v průběhu panelových diskusí, představení případových studií a dynamických debat.

Hlavní řečník konference vesmírný architekt a spolupracovník NASA Ondřej Doule se podělí o své vize, jak lze inovace z kosmického výzkumu a zkušenosti s budováním vesmírných obydlí využít při výstavbě budov na zemi a zlepšit tak prostředí, ve kterém žijeme. Na tyto vize naváží další prezentace, které pokryjí širokou škálu témat od stavby chytrých budov jako nedílné součásti konceptu Smart City, příkladů inovativních konstrukčních řešení, eliminaci sucha a tepelných ostrovů až po problematiku vnitřního prostředí a jeho vlivu na člověka. Pozornost bude věnována také dílčím tématům cirkulární ekonomiky, hospodaření s vodou, automatizace budov či regenerace brownfieldů.

Galavečer – skvělý závěr večera!
Po konferenci se můžete těšit na neformální galavečer s doprovodným programem, při němž samozřejmě nebude chybět delikatesní catering s vybranými lahůdkami a nápoji. Během recepce budete mít možnost vyměnit si dojmy a zážitky nejen o konferenci s mluvčími a dalšími účastníky.

Konference je určena především pro developery, architekty, projektanty, konzultanty, výrobce a dodavatele materiálů a technologií, akademickou sféru a zájemce z řad široké veřejnosti.

Tlumočení angličtina/čeština bude zajištěno.

Online registraci na konferenci a bližší program naleznete na www.setrnebudovy.cz
Přijďte se inspirovat nejnovějšími trendy v oblasti šetrných staveb a využijte tuto jedinečnou networkingovou příležitost k navázání nových obchodních kontaktů.

Těšíme se na Vaši účast.
V případě jakýchkoliv dotazů neváhejte kontaktovat event manažerku:
Moki Topiarzová
E: moki.topiarzova@czgbc.org | M: +420 776 735 977

Zajímavé liky:
• Rozhovor v Hospodářských novinách s Keynote speakerem Ondřejem Doule
• Video pozvánka Keynote Speakera Ondřeje Doule

Odkaz:  Šetrné budovy 2017 – Vize a trendy ve stavebnictví 2030-2050