Na tomto webu jsou soubory cookie. Používáním tohoto webu souhlasíte s použitím souborů cookie. Více zde |

Zveme vás na kurz Podnikový energetik – chytré řízení spotřeby energií

Podnikový energetik – chytré řízení spotřeby energií

Využijte nástroje pro řízení úspory podnikových energií v kontextu technických možností, legislativních požadavků a finančních pobídek.

Profese podnikového energetika je často opomíjená, přitom odborník hodný toho jména může firmě soustavně přinášet rozsáhlé úspory jak v rámci samotných nákladů na energie, tak i v rámci výrobních či personálních nákladů. V kurzu se seznámíte se nejen všemi povinnostmi dle aktuální energetické legislativy, ale získáte též konkrétní návody na aplikaci nástrojů energetických úspor včetně užitečných tipů na finanční pobídky.

Zaměření kurzu

Patříte k firmám, ve kterých tvoří spotřeba energií výraznou součást fixních i variabilních nákladů? Vhodným managementem lze úrovně spotřeby velmi rychle snížit, existuje i řada státem finančně podporovaných opatření, kterých lze pro snížení energetické náročnosti budov a celých výrobních provozů využít.

V kurzu se zorientujete v množství legislativních nařízení, která musí splňovat každý výrobní i nevýrobní provoz. Naučíte se spotřebu energie metodicky vyhodnocovat, zpracovávat energetickou bilanci, normovat spotřebu a zpracovávat energetické kalkulace. Seznámíte se s praxí energetického manažera včetně toho, jak má vypadat jeho aktivní role ve vztahu k top managementu firmy a naopak.

Místo: Praha – Hotel Occidental Praha

Termín: 21. 7. 2017 – 1. 9. 2017

Odkaz: https://www.seminaria.cz/akce/podnikovy-energetik-chytre-rizeni-spotreby-energii-3/

Odkaz: Seminaria – Podnikový energetik